RUTYNA JEST
TWOIM WROGIEM

RODZAJE ZAJĘĆ

Zajęcia odbywają się w grupach i prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów.

 

WOD - All Levels

WOD - Workout Of the Day

to zestaw ćwiczeń przygotowany na dany dzień. Każdy trening rozpoczyna się od wspólnej rozgrzewki, następnie trenerzy omawiają techniczne aspekty ćwiczeń, tak, aby wykonać je w sposób prawidłowy i bezpieczny. Kolejny punkt treningu to praca nad techniką, po czym przystępujemy do workout'u. Zajęcia kończymy delikatnym rozciąganiem. Treningi programowane są z góry na cały miesiąc co oznacza, że rodzaj, kolejność, a nawet ilość nie są przypadkowe. A to wszystko po to, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Trening zawsze rozpisany jest w wersji dla początkujących jak i zaawansowanych. Dlatego osoba trenująca może dostosować intensywność oraz trudność ćwiczeń do aktualnej formy fizycznej.

STARTERS

STARTERS

to zajęcia dostosowane w 100% dla początkujących. Zestaw ćwiczeń jest zeskalowany tak, aby każdy mógł go wykonać bez względu na poziom wysportowania. Na zajęciach trenerzy przykładają bardzo dużą uwagę na naukę techniki oraz poprawność wykonywanych cwiczeń.

gymnastic

Gymnastic

Gimnastyka sportowa to ćwiczenia wykonywane na ciężarze własnego ciała. Celem zajęć jest wszechstronny oraz równomierny rozwój całego ciała, a także nauka panowania nad nim. Trenerzy rozłożą na czynniki pierwsze różnego rodzaju ćwiczenia na drążku czy kółkach gimnastycznych, jednocześnie przygotowując Was do coraz trudniejszych ewolucji. Trening ten jest również idealnym rozwiązaniem dla osób uprawiających sporty ekstremalne (wakeboard, kitesurfing, snowboard).

mobility

Mobility

to zajęcia stworzone do poprawy wyników sportowych oraz zapobiegania kontuzjom. Głównym celem zajęć jest poprawa ruchomości w stawach, gibkości i zwiększenia elastyczności mięśni. Używamy wałków do masażu, piłeczek oraz gum, a wszystko po to, aby przygotować nasze ciało zarówno do sportu jak i życia codziennego. Mobility to również nauka jak radzić sobie z bólem wynikającym z siedzącego trybu pracy.

Trening dla dzieci

Trening
dla dzieci

Zajęcie w czasie, których poprzez różne formy gier i zabaw, oraz elementy treningu funkcjonalnego zadbamy o prawidłowy rozwój fizyczny Waszych pociech.

olympic
weightlifting

Olympic Weightlifting

to nauka dwuboju olimpijskiego - rwanie i podrzut. Głównym celem zajęć jest nauka techniki, dlatego są to również zajęcia dla osób początkujących. Ćwiczenia ze sztangą kształtują siłę, moc i koordynację ruchową. Pracujemy na małych obciążeniach, aby skupić się na poprawności wykonywanego ruchu.

TRENING
PERSONALNY

Trening personalny

to praca z trenerem sam na sam. Trening jest całkowicie dopasowany do celu, który chcesz osiągnąć. Trener dobiera indywidualnie ćwiczenia, tempo oraz czas zajęć. Nasza kadra to profesjonaliści, którzy sprawią, że efekty zobaczysz szybciej niż myślisz.

Sprawdź nasz harmonogram i zarezerwuj trening już dziś! grafik